Kontakta oss

Håkan Axelsson
VD/ägare

Direkt: 036-30 54 11
Mobil: 0708-30 54 11
hakan.axelsson@fcgruppen.se

Catrin Axelsson
Ekonomiansvarig

Direkt: 036-30 54 13
Mobil: 0701-46 79 72
catrin.axelsson@fcgruppen.se

William Axelsson
Driftansvarig

Direkt: 036-30 54 18
Mobil: 0701-46 79 71
william.axelsson@fcgruppen.se

Erik Axelsson
Platsansvarig Konferenscentret Science Park

Direkt: 036-30 54 26
Mobil: 0708-30 54 12
erik.axelsson@fcgruppen.se

Evelina Hjalmarsson
Marknadsansvarig/projektledare

Direkt: 036-30 54 24
Mobil: 0708-30 54 17
evelina.hjalmarsson@fcgruppen.se

Conny Boström
Platsansvarig Restaurang Spira

Direkt: 036-30 54 10
Mobil: 0708-30 54 10
conny.bostrom@fcgruppen.se

Håkan Boström
Kökschef, FC Gruppen

Tel: 036-30 54 17
Mobil: 0708-30 54 15
hakan.bostrom@fcgruppen.se

Alexander Perkins
Kökschef Restaurang Spira och VY 


alexander.perkins@fcgruppen.se

Rickard Johansson
Leveranser/logistik

Mobil: 0708-34 54 14
rickard.johansson@fcgruppen.se

Fredrik Widell
Projektledare/logistik

Mobil: 0708-30 54 13
fredrik.widell@fcgruppen.se

Theresia Karlsson
Ekonomiassistent

Direkt: 036-30 54 25
theresia.karlsson@fcgruppen.se

 

Stephanie Raske
Support

Direkt: 036-30 54 12
stephanie.raske@fcgruppen.se

 

Jens Seger
Projektledare

Direkt: 036-30 54 16
Mobil: 0739-86 52 01
jens.seger@fcgruppen.se

Om FC Gruppen AB

Vi är ett heltäckande eventbolag som erbjuder service inom catering,event, restaurang, hotell, företagsevent och konferenser. Oavsett om du ska anordna något för 5 av dina medarbetare eller håller på att planera en resande kongress för 700 deltagare kan vi hjälpa till med allting från första planeringsdagen till utvärderingen efteråt. 

Läs mer ››

Rädda barnen
visita-logo
rforetag-logo

Adressuppgifter

FöretagsCatering AB
Brunnsgatan 2 (besöksadress)
Box 540 (postadress)
551 17 Jönköping

Tel: 036-30 54 10

Fax: 036-30 54 14

Epost: info@fcgruppen.se

Ring och boka

Ring och boka event, konferens och catering hos oss på FC Event & Företagscatering

036-30 54 10

info@fcgruppen.se

Design & utveckling